SOVITA Sp. z o.o. Sp. k. to prężnie rozwijająca się firma. Firma świadczy usługi z zakresu sprzedaży wyrobów hutniczych.

Głównym celem działalności firmy jest dostarczanie wyrobów hutniczychofirmie
spełniających wymagania i oczekiwania Klientów. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej, na które składają się produkty polskich producentów jak i produkty z importu. Naszym priorytetem jest zaufanie i zadowolenie naszych odbiorców. Spełnienie oczekiwań Klientów jest ważne dla sukcesu naszej firmy. Doświadczenie w branży hutniczej pozwala nam zaproponować naszym Klientom konkurencyjne ceny i wysoką jakość wyrobów. Dysponujemy własnym transportem i dzięki dobrej organizacji pracy, towar zamówiony przez Klienta dostarczany jest sprawnie, w krótkim czasie i po atrakcyjnej cenie.

Wizja profesjonalnej firmy handlowej, oferującej najwyższej jakości materiały realizowana jest przez nas w oparciu o doświadczenia zdobyte we współpracy z klientami i dostawcami z branży hutniczej. Pomimo, iż istniejemy od niedawna na rynku, nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z perfekcyjnej obsługi na każdym etapie transakcji. Nie ma dla nas zadań niemożliwych i problemów nie do rozwiązania.

Za sukces firmy odpowiedzialni są wszyscy pracownicy.

Jako nadrzędne cele stawiamy sobie:

  • strategię ciągłego rozszerzania asortymentu produktów wyrobów hutniczych oraz świadczonych usług,
  • wzmocnienie pozycji firmy na rynku,
  • zaopatrywanie się u sprawdzonych dostawców,
  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych pracowników,
  • stały monitoring rynku oraz reagowanie na potrzeby i propozycje zgłaszane przez naszych klientów,
  • obniżkę kosztów, a tym samym wzrost dochodów z działalności firmy
  • okresową ocenę skuteczności i efektywności przyjętej polityki oraz założonych celów, jak też całego systemu zarządzania.